W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-04-13 godz.08:36
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100373.00388.00
EUREURO 100444.00459.00
GBPFUNT 100514.00529.00
CHFFRANK 100404.00419.00
CADDOLAR 100293.00308.00
AUDDOLAR 100280.00295.00
DKKKORONA 10059.8061.50
SEKKORONA 10043.40 44.90
NOKKORONA 10043.5045.20
HUFFORINT 1001.201.32
CZKKORONA 10016.6018.10
HRKKUNA 10056.0064.00
BGLLEWA210.00235.00
UAHHRYWNA 10012.0017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl