W ciągu ponad 30-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2023-02-02 godz.09:00
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100424.00436.00
EUREURO 100464.00476.00
GBPFUNT 100520..00538.00
CHFFRANK 100463.00477.00
CADDOLAR 100315.00330.00
AUDDOLAR 100295.00310.00
DKKKORONA 10061.2063.50
SEKKORONA 10040.50 42.50
NOKKORONA 10042.0044.00
HUFFORINT 1001.141.28
CZKKORONA 10018.7020.40
HRKKUNA 100
BGLLEWA220.00255.00
UAHHRYWNA 1008.0012.00
* Kurs walut aktualizujemy codziennie o 9.00 - po tej godzinie prosimy dzwonić do kantoru 41 368-22-24

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–18:00
sobota 9:00–14:00

www.kantorumarynarza.pl