W ciągu ponad 30-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2022-09-30 godz.08:51
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100485.00510.00
EUREURO 100473.00492.00
GBPFUNT 100535.00558.,00
CHFFRANK 100493.00515.00
CADDOLAR 100350.00368.00
AUDDOLAR 100309.00329.00
DKKKORONA 10063.7065.70
SEKKORONA 10042.70 44,70
NOKKORONA 10044.3046.50
HUFFORINT 1001.101.27
CZKKORONA 10018.5020.10
HRKKUNA 10055.0068.00
BGLLEWA220.00255.00
UAHHRYWNA 1008.0012.50
* Kurs walut aktualizujemy codziennie o 9.00 - po tej godzinie prosimy dzwonić do kantoru 41 368-22-24

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–18:00
sobota 9:00–14:00

www.kantorumarynarza.pl