W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-06-19 godz.08:44
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100370.00 387.00
EUREURO 100413.00431.00
GBPFUNT 100463.00488.00
CHFFRANK 100372.00389.00
CADDOLAR 100274.00291.00
AUDDOLAR 100252.00270.00
DKKKORONA 10055.9057.60
SEKKORONA 10038.60 40.30
NOKKORONA 100 42.3044.00
HUFFORINT 1001.301.44
CZKKORONA 10016.2017.50
HRKKUNA 10058.0065.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10012.5017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut szczecin