W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2020-03-27 godz.09:51
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100400.00 423,00
EUREURO 100440.00460.00
GBPFUNT 100485.00510.00
CHFFRANK 100415.00435.00
CADDOLAR 100282.00305.00
AUDDOLAR 100237.00260.00
DKKKORONA 10059.0061.50
SEKKORONA 10040.20 42.20
NOKKORONA 100 37.5039.70
HUFFORINT 1001.231.36
CZKKORONA 10015.8017.20
HRKKUNA 10056.0065.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10014.0018.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl