W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-12-01 godz.08:39
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100403.00419.00
EUREURO 100455.00471.00
GBPFUNT 100536.00552.00
CHFFRANK 100435.00451.00
CADDOLAR 100313.00330.00
AUDDOLAR 100284.00299.00
DKKKORONA 10061.4062.90
SEKKORONA 10044.30 46.00
NOKKORONA 10044.0046.00
HUFFORINT 1001.201.33
CZKKORONA 10017.3018.90
HRKKUNA 10059.0065.00
BGLLEWA220.00245.00
UAHHRYWNA 10014.0018.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl