W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-08-19 godz.09:15
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100380.00 397,00
EUREURO 100422.00439.00
GBPFUNT 100462.00487.00
CHFFRANK 100391,00408.00
CADDOLAR 100286.00303.00
AUDDOLAR 100258.00273.00
DKKKORONA 10056.9058.60
SEKKORONA 10039.30 41.00
NOKKORONA 100 42.6044.30
HUFFORINT 1001.311.43
CZKKORONA 10016.3017.50
HRKKUNA 10058.0065.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10013.0017.50

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut szczecin