W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2022-05-19 godz.08:53
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100438.00449.00
EUREURO 100458.00472.00
GBPFUNT 100538.00555.00
CHFFRANK 100440.00454.00
CADDOLAR 100336.00351.00
AUDDOLAR 100300.00315.00
DKKKORONA 10061.0063.00
SEKKORONA 10043.20 45.20
NOKKORONA 10043.8046.50
HUFFORINT 1001.171.30
CZKKORONA 10018.1019.60
HRKKUNA 10061.0068.00
BGLLEWA233.00250.00
UAHHRYWNA 10011.0013.50

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl