W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2018-11-13 godz.08:49
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100367.00 385.00
EUREURO 100417.00435.00
GBPFUNT 100477.00499.00
CHFFRANK 100367.00383.00
CADDOLAR 100277.00295.00
AUDDOLAR 100265.00282.00
DKKKORONA 10056.4058.10
SEKKORONA 10040.60 42.40
NOKKORONA 100 43.7045.40
HUFFORINT 1001.301.44
CZKKORONA 10016.2017.20
HRKKUNA 10055.0062.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10012.5016.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut szczecin