W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-12-06 godz.08:42
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100375.00 392,00
EUREURO 100415.00433.00
GBPFUNT 100490.00514.00
CHFFRANK 100381.00398.00
CADDOLAR 100283.00300.00
AUDDOLAR 100256.00271.00
DKKKORONA 10056.1057.80
SEKKORONA 10039.50 41.20
NOKKORONA 100 40.9042.60
HUFFORINT 1001.251.40
CZKKORONA 10016.3017.50
HRKKUNA 10056.0065.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10015.0019.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl