W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-09-19 godz.08:30
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100382.00 399,00
EUREURO 100421.00438.00
GBPFUNT 100475.00499.00
CHFFRANK 100387,00404..00
CADDOLAR 100288.00304.00
AUDDOLAR 100260.00276.00
DKKKORONA 10056.9058.60
SEKKORONA 10039.30 41.00
NOKKORONA 100 42.7044.40
HUFFORINT 1001.281.43
CZKKORONA 10016.3017.50
HRKKUNA 10056.0066.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10014.0018.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut szczecin