W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2022-06-27 godz.09:08
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100435.00453.00
EUREURO 100459.00475..00
GBPFUNT 100535.00555,00
CHFFRANK 100455.00469.00
CADDOLAR 100335.00350.00
AUDDOLAR 100300.00315.00
DKKKORONA 10061.7063.70
SEKKORONA 10043.00 44,80
NOKKORONA 10043.5045.50
HUFFORINT 1001.121.27
CZKKORONA 10018.0019.70
HRKKUNA 10060.0067.00
BGLLEWA235.00253.00
UAHHRYWNA 10010.0013.50

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl