W ciągu ponad 30-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2022-12-07 godz.09:06
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100442.00456.00
EUREURO 100460.00475.00
GBPFUNT 100532.00552,00
CHFFRANK 100467.00481.00
CADDOLAR 100320.00340.00
AUDDOLAR 100290.00310.00
DKKKORONA 10061.0063.50
SEKKORONA 10042.00 43.80
NOKKORONA 10043.5046.00
HUFFORINT 1001.101.27
CZKKORONA 10018.3020.10
HRKKUNA 10050.0068.00
BGLLEWA220.00255.00
UAHHRYWNA 1008.0012.50
* Kurs walut aktualizujemy codziennie o 9.00 - po tej godzinie prosimy dzwonić do kantoru 41 368-22-24

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–18:00
sobota 9:00–14:00

www.kantorumarynarza.pl