W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-03-01 godz.08:36
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100364.00379.00
EUREURO 100442.00457.00
GBPFUNT 100511.00526.00
CHFFRANK 100402.00417.00
CADDOLAR 100284.00299.00
AUDDOLAR 100280.00296.00
DKKKORONA 10059,6061.10
SEKKORONA 10043.50 45.00
NOKKORONA 10042.0044.00
HUFFORINT 1001.181.30
CZKKORONA 10016.6017.80
HRKKUNA 10056.0064.00
BGLLEWA210.00235.00
UAHHRYWNA 10012.0017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl