W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-10-15 godz.08:43
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100385.00400.00
EUREURO 100448.00463.00
GBPFUNT 100530.00545.00
CHFFRANK 100417.00432.00
CADDOLAR 100308.00323.00
AUDDOLAR 100280.00295.00
DKKKORONA 10060.3061.80
SEKKORONA 10044.40 45.90
NOKKORONA 10045.2046.90
HUFFORINT 1001.221.35
CZKKORONA 10017.0018.60
HRKKUNA 10059.0065.00
BGLLEWA220.00245.00
UAHHRYWNA 10013.5018.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl