W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-02-15 godz.08:45
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100374.00 391.00
EUREURO 100420.00439.00
GBPFUNT 100477.00502.00
CHFFRANK 100373.00389.00
CADDOLAR 100281.00298.00
AUDDOLAR 100264.00281.00
DKKKORONA 10056.8058.50
SEKKORONA 10040.00 41.70
NOKKORONA 100 43.0044.70
HUFFORINT 1001.251.40
CZKKORONA 10016.2017.20
HRKKUNA 10055.0062.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10012.5016.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut szczecin