W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-07-28 godz.08:51
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100380.00395.00
EUREURO 100450.00465.00
GBPFUNT 100530.00545.00
CHFFRANK 100416.00431.00
CADDOLAR 100300.00315.00
AUDDOLAR 100275.00290.00
DKKKORONA 10060.8062.30
SEKKORONA 10044.00 45.50
NOKKORONA 10042.5044.20
HUFFORINT 1001.251.35
CZKKORONA 10016.9018.50
HRKKUNA 10060.0066.00
BGLLEWA228.00248.00
UAHHRYWNA 10012.0016.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl