W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2022-01-19 godz.08:40
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100392.00407.00
EUREURO 100445.00460.00
GBPFUNT 100533.00548.00
CHFFRANK 100427.00442.00
CADDOLAR 100310.00327.00
AUDDOLAR 100276.00291.00
DKKKORONA 10060.0061.50
SEKKORONA 10042.80 44.50
NOKKORONA 10044.2045.70
HUFFORINT 1001.201.33
CZKKORONA 10017.6019.20
HRKKUNA 10059.0065.00
BGLLEWA220.00245.00
UAHHRYWNA 10014.0018.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl