W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2021-09-16 godz.09:30
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100377.00392.00
EUREURO 100447.00461.00
GBPFUNT 100525.00540.00
CHFFRANK 100410.00425.00
CADDOLAR 100295.00310.00
AUDDOLAR 100273.00288.00
DKKKORONA 10060.2061.70
SEKKORONA 10043.90 45.40
NOKKORONA 10043.7045.20
HUFFORINT 1001.221.35
CZKKORONA 10016.9018.50
HRKKUNA 10060.0066.00
BGLLEWA220.00245.00
UAHHRYWNA 10012.0016.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl