W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2020-01-20 godz.08:39
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100372.00 389,00
EUREURO 100412.00431.00
GBPFUNT 100482.00506.00
CHFFRANK 100385.00401.00
CADDOLAR 100284.00300.00
AUDDOLAR 100255.00271.00
DKKKORONA 10055.5057.20
SEKKORONA 10038.90 40.60
NOKKORONA 100 41.7043.40
HUFFORINT 1001.251.40
CZKKORONA 10016.3017.50
HRKKUNA 10056.0065.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10015.0019.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl