W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel



Data aktualizacji: 2020-11-23 godz.08:42
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100368.00382,00
EUREURO 100438.00452.00
GBPFUNT 100490.00505.00
CHFFRANK 100405.00420.00
CADDOLAR 100280.00295.00
AUDDOLAR 100265.00280.00
DKKKORONA 10059,0060.50
SEKKORONA 10042.70 44.20
NOKKORONA 10040.5042.00
HUFFORINT 1001.181.30
CZKKORONA 10016.2017.50
HRKKUNA 10056.0064.00
BGLLEWA220.00235.00
UAHHRYWNA 10012.0017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24


Godziny otwarcia
od pon - pt 8:30–17:00
sobota 9:00–13:00

www.kantorumarynarza.pl