W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2020-10-26 godz.08:41
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100378.00392,00
EUREURO 100448.00462.00
GBPFUNT 100493.00508.00
CHFFRANK 100418.00431.00
CADDOLAR 100284.00299.00
AUDDOLAR 100265.00280.00
DKKKORONA 10060.3061.90
SEKKORONA 10043.00 44.50
NOKKORONA 10040.2042.00
HUFFORINT 1001.181.30
CZKKORONA 10016.2017.50
HRKKUNA 10056.0064.00
BGLLEWA220.00235.00
UAHHRYWNA 10012.0017.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl