W ciągu ponad 20-letniej historii udało się nam przekonać do siebie
liczne grono stałych Klientów - zarówno indywidualnych,
jak i instytucjonalnych, którzy docenili nasz profesjonalizm, bezpieczeństwo transakcji
oraz elestyczność przy negocjacjach cen.

Nasze niezaprzeczalne atuty to:
- dyskrecja
- profesjonalna obsługa
- negocjowane zawsze korzystne kursy
- fachowy personel





Data aktualizacji: 2019-10-18 godz.08:31
KUPNOSPRZEDAŻ
USDDOLAR 100376.00 393,00
EUREURO 100415.00433.00
GBPFUNT 100479.00503.00
CHFFRANK 100381.00398.00
CADDOLAR 100285.00303.00
AUDDOLAR 100253.00269.00
DKKKORONA 10056.3058.00
SEKKORONA 10038.40 40.10
NOKKORONA 100 41.0042.70
HUFFORINT 1001.281.43
CZKKORONA 10016.3017.50
HRKKUNA 10056.0065.00
BGLLEWA215.00230.00
UAHHRYWNA 10015.0019.00

Bogate i rzetelne doświadczenie na rynku walutowym
gwarantuje naszym klientom najkorzystniejsze oferty kursowe.

25-007 Kielce, ul. Sienkiewicza 21
tel./fax 41 368-22-24

www.kantorumarynarza.pl

skup aut gdynia